Krediidipanga pressiteade
Esmaspäevast, 2. juunist kuni nädala lõpuni on Krediidipanga Tallinna kesklinna kontoris (Narva mnt. 4) avatud koostöös Vaata Maailma Sihtasutusega koolitusboks, kus soovijad saavad tasuta ID-koolitust. Samuti on alates esmaspäevast võimalik Krediidipanga kesklinna kontoris uuendada ID-kaardi PIN-koode ja sertifikaate. Koolitusnädalal digitaalallkirja andjate vahel loosib Krediidipank välja sülearvuti.

Vaata Maailma ID-koolitusboksis saab õppida tasuta kasutama ID-kaarti, harjutada digitaalallkirja andmist ja tutvuda Mobiili-ID võimalustega. Samuti antakse koolitusboksis tasuta juhiseid arvutiturvalisuse kohta. Kõikide koolituspäeval osalejate vahel, kes annavad koolitusnädalal digitaalallkirja, loosib Krediidipank välja sülearvuti Asus EeePC 701.

Krediidipanga Tallinna kesklinna kontoris on Vaata Maailma koolitusboks avatud 2.- 6. juunini ajavahemikul 12.00-16.00.

Samuti on alates 2. juunist võimalik soovijatel uuendada Krediidipanga Tallinna kesklinna kontoris oma ID-kaardi PIN-koode ja sertifikaate. Uute PIN-koodide väljastamisel tuleb tasuda 30 krooni; sertifikaatide uuendamine on tasuta. Kõikidele, kes hakkavad kasutama Krediidipanga internetipanka ID-kaardiga, kingib Krediidipank tasuta ID-kaardi lugeja. Krediidipank pakub internetipanka, kus kõik panga- ja Eesti sisesed tavamaksed on tasuta.

Krediidipank on Vaata Maailma Sihtasutuse Arvutikaitse 2009 koostööpartner.