Nutituuri koolitustel teeme koostööd IT-Koolitusega. Saame tuttavaks meie sõbralike koolitajatega!

Monica Marents

Monica Merents

Monica on IT Koolituses koolitanud alates aastast 2007. Peamiselt viib läbi MS Office kursusi, aga valdab lisaks paljusid teisi programme ja teemasid. Ta on osalenud E-tervise ja Töötukassa projektides, õppinud Tallinna Ülikooli magistrantuuris informaatikaõpetaja-kooli infojuht erialal ja hetkel õpib taas Tallinna Ülikoolis mitme aine õpetaja eriala.

Nutiseadmete kasutamisel peab oluliseks, et vajalikud toimingud saaksid kiiresti ja mugavalt tehtud, vältides liigset keerukust ja tehnilisi nüansse. Nutiseadmed peavad elu lihtsamaks tegema!

Peep Võrno

 

Peep Võrno

Koolitajana aktiivselt ametis aastast 2003. Peep on alati rõõmsameelne, optimistlik ja õppijaid motiveeriv juhendaja, kes räägib aeglaselt ja piisavalt valjult, et info kõigini jõuaks. Peab oluliseks aidata inimene üle hirmust õppimise ja uuenduste ees. Aktiivne nutiseadmete kasutaja, kes huvitub muuhulgas ka sellest, mis „kapoti all“ toimub. Peep on Microsoft Certified Trainer (MCT) aastast 2003 ja valitud IT Koolituse aasta koolitajaks 2010.

 

Marko Palm

Marko Palm

Marko on eelkõige praktik nutiseadmete kasutamise ja kasutama õpetamise alal, aidates inimestel igapäevaselt nutimaailmas paremini orienteeruda. Olles aastaid töötanud Eesti Telekomis müügikonsultandina, on Markol hulganisti kogemusi kõiksugu nutiseadmete ja nendega seotud teenuste ning ka kaasnevate küsimuste ning väljakutsete lahendamisega. Viimased viis aastat on Marko olnud ka Digitarga blogi kaasautor.