Konkursil on oodatud osalema kõik Eestis või eestlaste poolt loodud rakendused viies kategoorias: riigi või kohalike omavalitsuste teenused, haridus ja kultuur, meelelahutus, tervis ja sport ning äri ja kaubandus. Konkursile saavad kandidaate esitada nii teenusepakkujad kui ka rakenduste arendajad.

Konkursi tähtaeg on 20. mai 2014.

Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke mobiilirakendusi ning tunnustada nende loojaid. Konkursil osalemine on hea võimalus oma mobiilirakenduse tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt) ning riikliku tunnustuse kaudu tõsta teenuse usaldusväärsust kasutajate silmis.

Konkursile esitatud rakenduste seast valitakse välja võitjad viies kategoorias ning peavõitja. Lisaks paneb avaliku- ja erasektori organisatsioone koondav nutiturvalisuse algatus NutiKaitse 2017 välja eriauhinna mobiilirakendusele, mille loomisel on kõige paremini arvestatud turvalise arendamise parimate praktikatega.

Konkursi kandidaatide seast valitakse välja ka rakendused, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel mobiilirakenduste konkursil World Summit Award Mobile.

Konkursi kategooria- ja peavõit on riiklik tunnustus rakenduste loojatele kui Eesti infoühiskonna eestvedajatele ja eeskujudele.

Täpsem info: https://konkurss.eesti.ee/

Konkursi leht Facebookis: https://www.facebook.com/Eesti.parim.mobiilirakendus

Konkursi tulemused selguvad 3. juunil 2014.

Konkursi ellukutsujaks on Riigi Infosüsteemi Amet. Konkurss toimub EL struktuurivahendite programmist "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" ja Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.  Konkursi korraldaja on Riigi Infosüsteemi Ameti tellimusel BDA Consulting OÜ koostöös KMPS ja Partneritega.