“Ole Kaasas!” projekti raames on kõigil Viljandi Folgi külastajatel võimalik läbida e-teenuste, ID-kaardi ja Mobiil-ID praktiline lühikoolitus. “Ole Kaasas!” koolitusboks ootab Viljandis huvilisi kõigil Folgi toimumise päevadel.

Lisaks koolitusele on koolitusboksist võimalik saada ka erinevaid infomaterjale, samuti registreeritakse soovijaid Ole Kaasas! projekti raames üle Eesti toimuvatele põhjalikumatele klassikoolitustele. Koolitusboks ootab külastajaid Statoili teenindusjaama juures (Endla 1), 23.-25. juulil kell 11-19 ja 26. juulil kell 11-16. NB! Kolisime koolituse folgirahvale veel lähemale ja ootame alates 24. juulist külastajaid Centrumi platsil. Leia meid oranzhide lippude järgi! Koolitus on tasuta, kestab orienteeruvalt 10-15 minutit ning koolitust saab nii eesti kui vene keeles.

Koolituse läbimiseks tuleb kaasa võtta ID-kaart ja selle PIN-koodid (PIN1 ja PIN2). Kui PIN-koodid on kadunud või ununenud, saab uued koodid Swedbanki või SEB kontorist (teenustasu 30 krooni) või Kodakondsus- ja Migratsiooniameti büroost (tasuta).

"Ole Kaasas!" on Vaata Maailma Sihtasutuse, Eesti Telekomi, EMT, Elioni ja Microlinki poolt algatatud inimeste internetti kaasamise projekt. Projekti eesmärk on korraldada arvutialane alg- ja täiendõpe 100 000 inimesele ja tuua internetti kasutama täiendavalt 50 000 peret järgneva 3 aasta jooksul. Ole Kaasas! koolitusi kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond infoühiskonna edendamise meetme raames. Koolituse läbinutele pakutakse soodsa hinnaga arvuteid ja internetiühendust.

Lisainfo "Ole Kaasas!" projekti kohta ja üle Eesti toimuvatele klassikoolitustele registreerimine www.olekaasas.ee ja projekti infotelefonil 6 180 180.