Ootame kõiki 9-16-aastaseid arvuti- ja mobiilisõprasid oktoobris ja novembris NutiLabori tasuta töötubadest osa võtma. Eriti oodatud on just need, kellel puudub varasem kokkupuude IT-alase huvitegevusega, sest töötoad on mõeldud algtasemele. Teemadeks on mobiiliäppide tegemine, Scratch programmeerimine, robootika ja Kodu Game Lab mängude programmeerimine.


Esimesed töötoad toimuvad 23. oktoobril Võrus ning 24. oktoobril Pärnus. Lisaks toimuvad töötoad ka näiteks Ilmatsalus, Pärnu-Jaagupis, Türil, Viljandis, Tilsis, Kärdlas, Sindis, Paikusel ja Valgas. Töötubasid viivad läbi NutiLabori juhendajad ja teised asjatundjad.


“Korraldasime suvel 5-päevase NutiLaagri ning saime noortelt osalejatelt väga hea tagasiside. Kuna huvilisi oli palju rohkem kui kohti, siis otsustasimegi lisaks ka töötubasid läbi viia,” selgitas NutiLaboreid korraldava Vaata Maailma sihtasutuse juhataja Kristi Kivilo.


Töötoad on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine NutiLabori kodulehel (www.nutilabor.ee).


Töötubade eesmärk on tutvustada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonda. Loodame, et paljud noored tahavad tulevikus oma elu selle valdkonnaga siduda. Töötoad on osa Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) IKT valdkonna populariseerimise projektist „Kõik on IT“. Töötoad viiakse läbi koostöös MTÜ Robootikaga.


NutiLaborite ja töötubade tegevusi toetavad Microsoft, EMT, Elion, Swedbank, SEB, OpusCapita, Playtech Eesti ja Hasartmängumaksu Nõukogu.


Info ja registeerimine SIIT.


http://www.nutilabor.ee/tootoad-2014/


nutittubade_toetajate_logoriba_4