Sügisel 2013 esietendub VAT Teatris Kristiina Jalasto ainulaadne uus näidend "Netis sündinud", mis on valminud foorumteatri etenduste ja tõestisündinud internetiseikade põhjal.

Lavastus sündis Vaata Maailma SA, VAT Teatri ja BCS Koolituse  koostöös projekti "Teater Internetist" raames. Lavastus jutustab noortest, kes avastavad, kui seotud ja samas erinevad on virtuaal- ja reaalmaailma põimunud probleemid, kui võrdselt palju on ohte ja võimalusi meie elu lahutamatuks osaks saanud keskkonnas.

"Netis sündinud" esietendub sügisel 2013 NO99 laval ja külastab järgneva talve ja kevade jooksul paljusid teatreid ning kultuurikeskusi üle Eesti. Etendused on eelregistreerimisega tasuta kõigile, kuid eriti on oodatud koolinoored oma õpetajate ja vanematega.

Näidend loodi ja etendused toimuvad projekti "Teater Internetis" raames, mille  viivad koostöös Vaata Maailma SAga ellu BCS Koolitus ja VAT Teater. Projekti kaasrahastavad Euroopa Regionaalarengu Fond, Swedbank, Baltic Computer Systems ja F-Secure. Projektis osalevad veel Lastekaitse Liit ning Politsei- ja Piirivalveamet.
Projekti kaasrahastatakse Vaata Maailma SA poolt Perioodi 2007-2013 struktuuritoetuse seaduse raames taotletud majanduskeskkonna rakenduskava prioriteetse suuna „Infoühiskonna edendamine” "Teater Internetist " projekti toetuse raames.
Projekti abikõlbulikkuse periood on 09.11.2012 kuni 31.05.2014.a.
Projekti SFOS nr 3.5.0201.12-0168.EL_Regionaalareng_horisontaal