Alates 2007 aasta sügisest liigub mööda Eestit ringi Vaata Maailma ID-koolitusboks, mis jagab infot arvutiturvalisuse, ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamise kohta. Kohapeal on võimalik harjutada ID-kaardi ja Mobiili-ID kasutamist.

Tasuta ID-kaardi lugeja ja koolitus pangakontorist

Sel nädalal, 21.-25. juulil peatub ID-koolitusboks Hansapanga Viljandi kontoris (aadressil Tallinna 7), kuhu oodatakse kõiki huvilisi E-K kell 11-15 ja N-R kell 13-17. Kõik digiallkirja andjad saavad tasuta ID-kaardi lugeja.
ID-koolitusboks on jõudnud juba pea kümnesse Hansapanga kontorisse. 28. juulist kuni 1. augustini peatub koolitusboks Tallinnas Õismäe kontoris.

ID-kaardi koolitus tulevastele tudengitele

21. – 23. juulini külastab ID-koolitusboks ka Tartu Ülikooli, pakkudes võimalust sisseastumisdokumente viivatel üliõpilastel saada tasuta ID-koolitust.
Tartu Ülikooli peahoones on koolitusboks avatud nimetatud kuupäevadel esmaspäevast kolmapäevani kella 10.00-16.00, ruumis 140.
Koolitusboksis jagatakse ka erinevaid infomaterjale. Oodatud on ka kõik teised huvilised, kes soovivad teada, kuidas ID-kaarti ja Mobiil-IDd kasutada.
Soovitame koolitusele kaasa võtta PIN-koodid. Kui PIN-koodid on kadunud, saab uued Hansapanga või SEB kontoritest ning kodakondsus- ja migratsiooniameti büroost.

Külas Maidla Vallas

Laupäeval, 26.juulil osaleb ID-koolitusboks Maidla valla päeval, kus toimub tavapärane ID-koolitus ning jagatakse erinevaid infomaterjale.

Vaata Maailma koolitusboks rändab ringi üle kogu Eesti ning tarkusi jagatakse eesti ja vene keeles.

Vaata ka: www.vaatamaailma.ee/koolitusboks