NutiAkadeemia on koolitus- ja nõustamisprojekt, mis soovib parandada eestimaalaste digioskusi. Meie eesmärk on teha kõigist huvilistest vilunud nutiseadmete kasutajad. Samuti soovime tutvustada võimalikult paljudele inimestele turvalisi turvalisi isikutuvastusvahendeid Smart-ID-d ja Mobiil-ID-d.


NutiAkadeemias osalejad õpivad kasutama Mobiil-ID-d ja Smart-ID-d ning mitmeid e-teenuseid, mis muudavad igapäevatoimingud lihtsamaks ja mugavamaks. Selleks toimuvad nutikoolitused ja nutinõustamised üle kogu Eesti. Pisut vilunumad kasutajad saavad vaadata ka veebinare, mis aitavad nutioskusi lihvida kodust lahkumata. NutiAkadeemia vilistlased oskavad ära kasutada e-Eesti võimalusi ning nende abil enda elu mugavamaks muuta!

NutiAkadeemia tarbeks töötati välja Eestis ainulaadne diginutikuse test, mis võimaldab inimestel hinnata oma nutioskuste taset. Testi tulemuse järgi saavad huvilised välja valida just neile sobiva NutiAkadeemia koolitusvõimaluse - võtta osa nõustamisest, klassikoolitusest või koguda tarkust veebinare vaadates.  Koolitustele ja nõustamistele oodatakse kasutajaid oma seadmega.

Testi on võimalik sooritada SIIN

NutiAkadeemiasse on oodatud kõik, kes end nuti- ja digimaailmas veel päris koduselt ei tunne. Huvilised saavad teha nutitesti, et hinnata oma nutioskuste taset. Testi tulemus aitab valida sobivaima NutiAkadeemia koolitusvõimaluse – individuaalse nutinõustamise, põhjalikuma nutikoolitus või veebinari.

Lisainfo NutiAkadeemia projekti veebilehel www.nutiakadeemia.ee